X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آشنایی با مراکز و کارخانجات صنعتی و تولیدی : کارخانجات تولیدی و صنعتی گروه صنایع غذایی شیرین عسل - معرفی مشاغل آذربایجان

برای معرفی شغل شما اطلاعات خود را در تماس با ما ارسال نمایید تا در سایت اضافه گردد

معرفی مشاغل آذربایجان

استان های ناحیه شمال غربی ایران (آذربایجان)

آشنایی با مراکز و کارخانجات صنعتی و تولیدی : کارخانجات تولیدی و صنعتی گروه صنایع غذایی شیرین عسل


آشنایی با مراکز و کارخانجات صنعتی و تولیدی : کارخانجات تولیدی و صنعتی گروه صنایع غذایی شیرین عسل

تبریز
آدرس:تبریز - کیلومتر 7 جاده تهران نرسیده به منطقه ی کرکج انبار شرکت پخش سراسری
تلفن:041-36376513
تبریز-شعبه دوآدرس:تبریز - بالاتر از میدان بسیج جنب بانک سپه - پخش سراسری
تلفن:041-36373834
http://shirinasal.com


گروه صنایع غذایی شیرین عسل تنها گروه صنعتی متشکل در زمینه تولید انواع شیرینی و شکلات و محصولات کاکائو می باشد که محصولات متنوع و مرغوبی را برای قشر وسیعی از مصرف کنندگان و طیف گسترده ای از مشتریان تولید و توزیع می نماید.

  
گروه صنایع غذایی شیرین عسل با سرمایه گذاری وسیع خود در صنایع تولید کننده مواد اولیه و بسته بندی و همچنین در شبکه های توزیع و فروش در داخل و خارج کشور، از معیارهای منحصر بفرد یک مجموعه متشکل صنعتی پیشتاز که شعار " از دانه تا قفسه " را پیشه خود ساخته است بهره مند می باشد.

• مزیتهای اقتصادی و خدمات متمایز در گروه صنایع غذایی شیرین عسل موجب گردیده اند که رشد گروه بمراتب افزون و سریع تر از رشد بازار باشد.

• گروه صنایع غذایی شیرین عسل، ضمن ارج نهادن به موضوع کیفیت و مرغوبیت تولیدات، به خلاقیت و نوآوری در فعالیتها و تولید محصولات،  توجه خاص مبذول داشته به صورتیکه بالغ بر نیمی از فروش کالا در گروه صنایع غذایی شیرین عسل از محل تولیداتی تحقق یافته که در دو سال اخیر ، طراحی،تولید  و به بازار مصرف عرضه گردیده اند.

• گروه صنایع غذایی شیرین عسل با  سازماندهی شبکه تأمین و تدارک مستقیم دانه کاکائو در ساحل عاج و غرب آفریقا ، در زمینه استمرار در روند  ورود  مواد اولیه و اجتناب از هرگونه نارسایی و خلل در این پروسه، حاشیه حفاظتی لازم را ایجاد نموده است.

shirinasal

• شیرین عسل از مواضع مستحکمی در کشورهای تولید کننده دانه کاکائو برخوردار است.

• گروه صنایع غذایی شیرین عسل از ارکان اساسی صنعت شیرینی و شکلات کشور و منطقه خاورمیانه باقی خواهد ماند.
شیرین عسل در طول دوران رشد پرشتاب و سریع خود از منزلگاه یک کارخانه کوچک  به جایگاه رفیع گروه صنعتی پیشتاز کشور در صنعت شیرینی و شکلات، همواره تأمین نیازهای مشتریان، ایجاد رضایت در مصرف کنندگان و پاسخگویی به تحولات بازار را مورد نظر قرار داده است.

گروه صنایع غذایی شیرین عسل، به لحاظ کیفیت و مرغوبیت محصولات خود و با توجه به خدمات گسترده و دامنه دار به مشتریان و با عنایت به سیاست مستمر رشد و توسعه، در بسیاری از کشورهای جهان از اعتبار و شهرت خاصی برخوردار است.

دریچه دنیای شیرین و پرحلاوت گروه صنایع غذایی شیرین عسل با تولید یک بسته کوچک بیسکویت شکلاتی، به روی مصرف کنندگان گشوده شد.

و اکنون با توجه به وفاداری ، اطمینان و اعتمادی که مصرف کنندگان در ایران و سراسر جهان از خود نشان دادند،  گروه صنایع غذایی شیرین عسل مسئولیت  به مراتب سنگین تری در خود احساس نموده و موجب گردیده است که این مجموعه خدمتگزار با جدیت و پشتکار بیشتری در جهت ایجاد تندرستی و تأمین  نیازهای مصرف کنندگان جدیت نماید و تمامی این تلاشها در جهت رضایت مشتریانی است که ارزشمندترین دارائی و ثروت گروه صنایع غذایی شیرین عسل می باشند.

گروه صنایع غذایی شیرین عسل نه تنها از ابعاد تولید،  فروش و توزیع محصولات ، با قاطعیت تمام رهبریت بازار را در طیف محصولات شیرینی  و شکلات برعهده داشته بلکه از بعد در دسترس بودن کالا توسط مصرف کنندگان نیز گروه صنایع غذایی شیرین عسل نسبت به سایرین رجحان دارد.

برنامه ریزی و اقدامات اساسی در بهبود ارزش غذایی محصولات تولیدی شیرین عسل

- روند روزافزون توجه در گروه شیرین عسل به سلامت جامعه از ابعاد گوناگون

- آگاهی روز افزون از نقش تغذیه سالم و صحیح در احیای سلامت جامعه و کمک به رشد کیفیت زندگی

- آگاهی روزافزون از نقش تغذیه سالم در بخشهای مختلف جامعه از جمله دانش آموزان و دانشجویان و ورزشکاران که محصولات شیرین عسل حسب مورد  تعیین کننده در احیای سلامت جسمی و مغزی این گروه ها ایفا مینماید.

عوامل اساسی موفقیت گروه صنایع غذایی شیرین عسل :

• ارتباط مستحکم با مشتریان

• تحقیق و تقحص

• نوآوری و خلاقیت

• در دسترس بودن کالا

• ایجاد ارتباط مستمر با محاقل و مراکز علمی و تحقیقاتی

شیرین عسل تنها تولید کننده محصولات شیرینی و شکلات است که در نمایشگاه " شهر سالم " شرکت نموده است.

شیرین عسل برای اولین بار کیک غنی شده با آهن و ویتامین جهت جبران کم خونی در مصرف کنندگان خصوصا دانش آموزان و زنان تولید و به بازار عرضه نمود

تاریخ ارسال: چهارشنبه 7 شهریور 1397 ساعت 09:52 | نویسنده: ali | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.